ما مفتخر به فروش غبارگیر صنعتی در اصفهان هستیم.با اطمینان می گوییم غبارگیرهای صنعتی ما با کارایی بالا و مدل های بسیاری تولید شده است.و با ویژگی هایی ساخته شده است که در برابر الودگی محیط مورد نظر شما مقاوم است. .همچنین سعی کردیم در این مقاله اطلاعاتی در مورد این محصول به شما ارائه دهیم.پس در ادامه با ما همراه باشید.

فروش غبارگیر صنعتی در اصفهان

فروش غبارگیر صنعتی در اصفهان،نوعی تجهیزات کنترل آلودگی هوا است.این دستگاه در کارخانه ها، انبارها و سایر محیط های صنعتی یا تجاری برای برآوردن الزامات ایمنی محیطی و محیط کار استفاده می شود.سیستم غبارگیر صنعتی در طول تولید و ساخت،ذرات و دوده های مضر را از گاز های حاصل از فرایندتولید،هوا و محیط،کاهش و حذف میکند.

به طور خلاصه این تجهیزات برای تصفیه و فیلتر گرد و غبار خطرناک و ذرات ریز الاینده ها منتشر شده .برای حفظ و بهبود کیفیت هوا در محیط کار یا جو هوا،طراحی شده است.

ابتدا ماده را جذب و جدا می کند.سپس هوای تصفیه شده را دوباره به محل کار یا محیط تخلیه می کند. هدف هر برنامه طراحی اساساً یکسان است.این برنامه شامل فیلتر کردن، جداسازی و جذب گرد و غبار و ذرات معلق و انتشار هوای سالم می باشد.

فروش غبار گیر صنعتی در اصفهان فروش غبارگیر فروش غبارگیر صنعتی غبارگیر صنعتی

اجزای اصلی غبارگیر صنعتی

ما با فروش غبارگیر صنعتی در اصفهان ،کیفیت هوا و کاهش گرد و غباردر محیط شما را تضمین میکنیم.این دستگاه فوق العاده دارای چندین اجزای مختلف می باشد تا با کمک انها ذرات الاینده را به خود جذب کند این اجزاء شامل:

 

غبارگیر کیسه ای در طرح های مختلفی تولید می شوند.به دلیل کارایی 99 درصدی، پرکاربردترین سیستم هستند.ما در مجموعه انواع غبارگیر صنعتی اصفهان را تولید و به فروش می رسانیم.شما میتوانید برای خرید این محصول کار بردی به صفحه فروش محصول ما مراجعه کنید.

غبارگیر صنعتی برای چه صنعتی مناسب است؟

غبارگیر صنعتی برای چندین بخش صنعتی در استان اصفهان مانند نجاری، کشاورزی، فرآوری مواد غذایی، داروسازی، بازیافت، محصولات سیمان و سنگ، ساخت فلز، معدن، و فرآوری شیمیایی و بسیاری دیگر حیاتی است.غبار گیر صنعتی که به آنها گیرنده فیلتر گفته می شود.

گرد و غبار جمع شده در خانه شما ممکن است یک دردسر باشد،که ان را از بین میبرید. اما در محل کار، گرد و غبار در صورت عدم رسیدگی مناسب می تواند به یک خطر جدی تبدیل شود. ما با فروش غبارگیر صنعتی در اصفهان این مشکل را برای شما حل کردیم.برای درک بهتر اثرات منفی گرد و غبار در محیط کار، مروری مختصر به موضوعات زیر داشته باشید.

فروش غبارگیر صنعتی در اصفهان اجزای غبارگیر صنعتی غبارگیر صنعتی فروش غبارگیر

گرد و غبار صنعتی  چیست و چگونه ایجاد می شود؟

گرد و غبار از ذرات کوچک ماده خشک تشکیل شده است.این ذرات کوچک  بر روی سطوح سخت مانند کف، ابزار، تجهیزات صنعتی، مجاری و… تجمع می‌یابد. گرد و غبار صنعتی می‌تواند بیشتر از گرد و غبار خانگی ایجاد کند. به عنوان مثال، یک مغازه کوچک نجاری می تواند از فعالیت هایی مانند اره کردن، سنگ زنی یا برش گرد و غبار ایجاد کند.

برای مطالعه کامل مقاله بگ فیلتر و اینکه بگ فیلتر چیست؟ کلیک کنید.

گرد و غبار صنعتی حتی می تواند در حین پردازش بیرون بیاید. به عنوان مثال، در یک فرآیند تاسیسات کشاورزی گرد و غبار می تواند از شکر، آرد، غلات و… به وجود آید.پس شما نیز متوجه ضرورت این دستگاه مهم شدید.ما با فروش غبارگیر صنعتی در اصفهان این مشکل را برای شما برطرف کردیم.ان را تهیه و از ان استفاده کنید.

آیا گرد و غبار صنعتی خطرناک است؟

تجمع گرد و غبار قابل احتراق یک خطر جدی در محل کار است. گرد و غبار موجود در هوا برای کارکنان یک خطر ایمنی ایجاد می کند. بسیاری از انواع گرد و غبار صنعتی ممکن است حاوی خواص سرطان زایی باشند.برای حفظ ایمنی، سلامت کارکنان و رعایت مقررات دولتی نیاز به حذف دارند.

گرد و غبار موجود در هوا نیز ممکن است بسیار قابل اشتعال باشد و برای جلوگیری از خطر انفجار گرد و غبار باید تدابیر ایمنی اعمال شود.

شرایط برای انفجار گرد وغبار

هنگامی که در صنعتی که با گرد و غبار قابل احتراق کار می کنید، انفجار و آتش سوزی یک تهدید دائمی است.برای محیط کاری ایمن باید اقدامات درستی انجام دهید.گرد و غبار قابل احتراق می تواند در کاربردهای مختلف خود را نشان دهد.

صنایع دارای گرد و غبار

در زیر تنها برخی از انواع صنایعی که با گرد و غبار قابل احتراق کار می کنند آورده شده است.

 

قطعا وقتی که بدانید با اتش سوزی یا انفجار،به شما ضرر مالی وارد میشود.یا اینکه ایمنی کارکنانتان به خطر می افتد و حتی جریمه مالی برای شما در نظر گرفته میشود،از ان جلوگیری میکنید.پس خرید غبارگیر صنعتی در اصفهان میتواند برای این مشکل راه حل خوبی باشد.

این دستگاه هر نوع الاینده و ذرات گرد وغبار محیط کار صنعتی شما را به خود جذب میکند.سپس هوای پاک را مجدد به محل کار شما باز میگرداند برای خرید محصول غبارگیر صنعتی در اصفهان،بخش خرید محصولات را مشاهده کنید.

نحوه ایجاد گرد وغبار صنعتی

پلاستیک، مواد شیمیایی، سنگ، مواد معدنی، فلز و … میتواند دارای ذرات غبار و الاینده ها باشد.

5 مزیت سیستم غبارگیر صنعتی در اصفهان

سیستم‌های جمع‌آوری گرد و غبار برای فیلتر کردن ذرات گرد و غبار صنعتی معلق در هوا و زباله‌هایی طراحی شده‌ است.پس می‌توانند به تجهیزات کارخانه آسیب وارد کنند.محیط کاری خطرناک ایجاد کنند و بر تولید کارخانه تأثیر منفی بگذارند.5 مزایای سیستم جمع آوری گرد و غبار عبارتند از:

 

1.رعایت مقررات و استانداردها

همه آژانس‌ها از تأسیسات صنعتی برای حفظ و رعایت استانداردهای کیفیت هوا میخواهند.تا از محیطی امن و تمیز برای کارخانه، کارکنان و جامعه اطراف خود مطمعن شوند.

2.افزایش بهره وری

تجمع ذرات گرد و غبار و زباله روی تجهیزات صنعتی می تواند در عملکرد کلی کارخانه اختلال ایجاد کند. یک سیستم غبار گیر صنعتی می‌تواند این ذرات گرد و غبار را قبل از تداخل و به خطر انداختن سلامت و عملکرد تجهیزات تولیدی شما جمع‌آوری کند.

3.بهبود کیفیت محصول

گرد و غبار می تواند در طول فرآیند تولید روی محصولات نشسته و جمع شود. این تأثیر منفی بر کیفیت و قوام کالاهای نهایی دارد. یک جمع کننده گرد و غبار این ذرات گرد و غبار را کاهش می دهد و به طور موثری جذب می کند و به بهبود کیفیت محصول و حفظ قوام اجازه می دهد.

4.استانداردهای ایمنی و بهداشت را افزایش دهید

استنشاق گرد و غبار خطرناک بر سلامت انسان تأثیر می گذارد و یک سیستم غبارگیر صنعتی برای از بین بردن این خطرات و حفظ ایمنی کارکنان حیاتی است.

5.حفظ کیفیت تجهیزات

از آنجایی که ذرات گرد و غبار و زباله در داخل یک کارخانه تولیدی ایجاد می شود، گرد و غبار آلوده بر روی سطوح دیگر مانند سیستم های کامپیوتری و تجهیزات تولیدی می نشیند. این تجمع گرد و غبار می تواند مضر باشدو منجر به خرابی تجهیزات شود. همچنین می تواند تعمیر و نگهداری غیر ضروری، مکرر و پرهزینه را برای جلوگیری از تجمع گرد و غبار و زباله ایجاد کند. با یک سیستم جمع کننده گرد و غبار که ذرات گرد و غبار را تصفیه و جمع آوری می کند، احتمال تجمع بیش از حد گرد و غبار کمتر است.

 

انواع آلاینده ها می تواند بر اساس صنعت متفاوت باشد. بنابراین طرح های غبارگیر صنعتی مختص روش استخراج مورد نیاز برای هر صنعت است. سیستم های جمع کننده غبارگیر صنعتی به طور کلی با کشیدن گرد و غبار و ذرات هوا از طریق فیلتر کار می کنند.

با مطالعه دقیق این مقاله متوجه شدید که وجود یک غبار گیر برای همه مراکز صنعتی ضروری است.ساکنین اصفهان میتوانند این دستگاه را به راحتی از سایت ما خریداری کنند.ما با در اصفهان غبارگیر های صنعتی متنوع و با کیفیتی تولید کرده ایم.شما میتوانید با خرید از ما بهترین خدمات را دریافت کنید.